Zawód moją pasją - wycieczka uczniów do restauracji Dwór Choiny w Kazimierzówce

on 29 wrzesień 2018
Odsłony: 900

2018_09_restauracja_29

Dnia 25 września 2018 r. uczniowie klas 0 „a”, 0 „b” i 0 „c” wzięli udział w wycieczce szkolnej do Dworu Choiny w Kazimierzówce. Wyjazd zorganizowany był w ramach prowadzonej w szkole innowacji „Zawód moją pasją”.

Podczas pobytu w restauracji dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych. Pod czujnym okiem  szefa kuchni,  tarły żółty ser do spaghetti, które później zjadły. Podczas rozmowy z kelnerką utrwaliły sobie zasady dobrego wychowania w restauracji oraz kulturalnego zachowania się w czasie jedzenia. Przygotowały też owocowe desery oraz uczestniczyły w pokazie przygotowywania owocowych koktajli.

Dla wszystkich dzieci pobyt w Restauracji Dwór Choiny, był miłym doświadczeniem. Do dziś na wspomnienie o zjedzonych tam smakołykach, na twarzach dzieci pojawia się uśmiech.

Dziękujemy właścicielom restauracji Państwu Choinom oraz wszystkim pracownikom za miłą atmosferę i ciepło wytworzone podczas naszego pobytu.

 

?>