XVI Gminna Wiosna Teatralna

on 03 czerwiec 2019
Odsłony: 1014

2019_05_wiosna_teatralna_1

Na Gminny Przegląd Teatrów Szkolnych pojechały dwa nasze zespoły pod opieką pani Joanny Felke, pani Marioli Skoczylas i pani Magdaleny Szymańskiej. Klasa Va przygotowała Legendę o Syrence, klasa Vc – Legendę o Popielu i Piaście Kołodzieju.  

Wiosna Teatralna odbywała się w Ośrodku Teatralnym w Skrzynicach, wystąpiło sześć zespołów. Nasze przedstawienia zebrały oklaski, bo wszystko wypadło bardzo dobrze. Nam bardzo spodobała się pantomima Dziewczynka z zapałkami.

Poza tym wesoło było podczas przerw między spektaklami. Bawiliśmy się na placu zabaw, były niespodzianki w lesie i słodki poczęstunek. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy. Organizatorem przeglądu był Gminny Ośrodek Kultury.

?>