Projekty gimnazjalne uczniów klas 3A oraz 3B

on 05 czerwiec 2019
Odsłony: 1075

wybory opiekuna su

W miesiącu maju oraz na początku czerwca uczniowie klas gimnazjalnych 3A oraz 3B przedstawili swoje projekty. Włożyli w nie dużo pracy, serca, ale też zdobyli dodatkową wiedzę, która była potrzebna, aby projekty były ciekawe i zainteresowały słuchaczy. 

"Rekordy geograficzne świata" - projekt uczniów klasy 3B: Mateusz Chyrża, Karol Małaj, Patryk Kycia, Kacper Lipczak. Uczniowie przygotowali prezentację dotyczącą geograficznych rekordów świata typu: najsuchsze miejsce na Ziemi, najdłuższa rzeka, najmniejsze państwo, najgłębszy rów oceaniczny i wiele innych. Wskazując występowanie tych miejsc na mapie świata, ciekawie je omawiali. Na koniec zrobili quiz dla uczniów z nagrodami, który przyczynił się do powstania efektu "wow" :). Opiekunem projektu była p. Jolanta Rajchert.

"Jak zostać Youtuberem?" - projekt uczniów klasy 3A oraz ucznia klasy 3B: Aleksander Lipowski, Jakub Szewczak, Jakub Marsula. Temat cieszący się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, został przedstawiony z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz oprogramowania często używanego w streamach przez profesjonalnych Youtuber'ów. Na koniec prezentacji uczniowie dla chętnych osób stworzyli ciekawe efekty audio-wizualne co wzbudziło nielada emocje :). Opiekunem projektu był p. Łukasz Run.

?>