Noc w szkole po latach

on 06 czerwiec 2019
Odsłony: 1178

2019_05_noc_1

31 maja 2019 r. odbyło się spotkanie integracyjne uczniów klasy 3A gimnazjum pod nazwa Noc w szkole po latach, w nawiązaniu do podobnej imprezy klasowej sprzed sześciu laty. W pierwszej części spotkania uczestniczyli też rodzice. Były wspólne gry i zabawy integracyjne, których -  jak się okazuje - nigdy za dużo, w każdym wieku. Były zajęcia sportowe, którym towarzyszyło nie mniej emocji. Były podchody, karaoke, wieczór filmowy i nocne pogaduchy. Słowem - wspólne celebrowanie ostatnich chwil razem, po trzech, sześciu, a dla niektórych, nawet po jedenastu latach. Szkolne żółwie i jaskółki też miały imprezę. Żółwie były w SPA, a potem poszły na długi spacer. Jaskółki były stale obecne i robiły to, co zwykle.

Wychowawca 3A

?>