Projekt edukacyjny w 2b

on 06 czerwiec 2019
Odsłony: 1067

2019_05_projekt_edukacyjny_2b_8

W miesiącu maju uczniowie klasy 2b realizowali projekt edukacyjny pt: „Zwierzęta Ameryki”.

Cała klasa dobrała się zgodnie w grupy. Każda grupa samodzielnie wybrała  temat swojego projektu, który zgłosiła do wychowawcy. Czas na przygotowanie pracy w formie plakatu, albumu lub innego pomysłu przewidziany był na dwa tygodnie. 30 maja w czwartek efekty projektu zostały przedstawione w klasie. Dzieci doskonale się przygotowały do prezentacji swoich prac, miały bardzo obszerną wiedzę na temat zwierząt, o których mówiły. Opowiadały również o tym, w jaki sposób przygotowywały się do zadania.  Zrealizowały każdy etap projektu wzorowo.

Efekty są widoczne na zdjęciach. Gratuluję pomysłów i dziękuję rodzicom, którzy również włączyli się w pomoc.

Wychowawca klasy 2b

?>