Projekt edukacyjny klasy IIa „Zwierzęta świata”

on 12 czerwiec 2019
Odsłony: 1091

2019_06_projekt_zwierzeta_10

Uczniowie klasy IIa w miesiącu maju pracowali metodą projektu. Tematem były „Zwierzęta egzotyczne świata”. Klasa została zapoznana z etapami pracy nad projektem. Czas na wykonanie projektu był 2 tyg. Uczniowie samodzielnie i zgodnie podzielili się na kilkuosobowe zespoły. Każdy zespół wybrał zwierzęta, które ich najbardziej zainteresowały.

Grupy przedstawiły efekty swojej pracy w formie plakatu z ciekawostkami i najważniejszymi informacjami o zwierzętach. Wszystkie dzieci przygotowały staranne, barwne i ciekawe prace. Były piękne, samodzielnie wykonane rysunki zwierząt.

Uczniowie wspólnie odkrywali ciekawy świat przyrody, a przede wszystkim nauczyli się współpracy w grupie. Wspólna praca wszystkim bardzo się podobała i niektórzy pytywali o następny projekt.

Dziękuję za zaangażowanie, wysiłek uczniów i wsparcie rodziców.

Wychowawca Jolanta Jabłońska

?>