Projekt czytelniczy klasy 3b

on 09 październik 2019
Odsłony: 897

2019_10_3b_projekt_czytelniczy_3

W październiku klasa 3b pod opieką wychowawcy, pani Agnieszki Tyniec rozpoczyna Ogólnopolski Projekt Czytelniczy pt: ”Lekturki spod chmurki”. Niebawem dołączą do nas klasy 2b i 1c.

Głównym celem projektu jest promowanie czytelnictwa wśród uczniów klas 1-3. Projekt trwa od 1 października 2019 roku do 30 kwietnia 2020 roku, a całość jest podzielona na 3 etapy. Przez cały ten czas uczniowie wykonują zadania dotyczące wybranych lektur.

Klasa 3b rozpoczęła swoje pierwsze zadanie – wykonując okładkę do swojego „Lekturnika” oraz plastelinowe czytusie. Uczniowie właśnie kończą czytać „Dzieci z Bullerbyn”, by 15 października rozpocząć omawianie lektury.

Kolejne zadania przed nami. Relacje wkrótce.

 

?>