Dyskoteka „Powalentynkowa”

on 03 czerwiec 2015
Odsłony: 3363

W ferie zimowe ominęły nas Walentynki, postanowiłyśmy więc  zorganizować w maju – miesiącu zakochanych – dyskotekę dla wszystkich sympatycznych ludzi z naszej szkoły. Była tradycyjna Poczta Walentynkowa i taniec z balonami dla wytrwałych par. Julia, Kacper i Krystian dbali o odpowiednią oprawę muzyczną – piosenki z dedykacjami. Każda klasa musiała też ułożyć miłosne hasło z rozsypanych po sali karteczek. Udało się wszystkim:

IV a – Miłość to nie pluszowy miś !

IV b – Stara miłość nie rdzewieje.

V – Kto miłość daje, ten miłość dostaje.

VI – Maj to miesiąc zakochanych.

I G – Miłość niejedno ma imię.

Zabawa była udana, poczęstunek słodki i humory wszystkim dopisywały. Powtórka z Walentynek była niewątpliwie dobrym pomysłem.

                                                                                              Dziewczyny z klasy V.
?>