Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016

on 26 sierpień 2015
Odsłony: 2766

Witaj szkoło!!

Jak co roku 1 września powitaliśmy nowy rok szkolny 2015/2016. Pogoda ciągle iście wakacyjna ale czas już wracać w szkolne mury. Pani dyrektor Małgorzata Guellard powitała szanownych młodych uczniów i ich rodziców oraz grono pedagogiczne po czym nastąpiło ślubowanie najmłodszych uczniów klas pierwszych oraz pasowanie na „pierwszaków” dyrektorskim ołówkiem. W tym roku szkolnym wychowawcami najmłodszych klas Szkoły Podstawowej są Panie: Barbara Mrozik- klasa 0a, Natalia Stobierska -klasa 0b, Anna Kusak -klasa Ia, Ewa Mitrus-Ślemp -klasa Ib, Anna Iwan -klasa Ic, Jolanta Jabłońska- klasa IIa, Agnieszka Tyniec- klasa IIb, Mariola Skoczylas- klasa IIc, Renata Jakóbczak - klasa III. Wszystkim uczniom i tym młodszym i tym starszym oraz nauczycielom życzymy wszystkiego najlepszego u progu nowego roku szkolnego oraz aby nie zabrakło dobrego humoru, energii i zapału do pracy każdego dnia aż do kolejnych wakacji.

?>