Klub Historyczny im. Armii Krajowej

on 23 wrzesień 2015
Odsłony: 2569

KLUB

HISTORYCZNY

IM. ARMII KRAJOWEJ

Drodzy Uczniowie, Rodzice i wszyscy Mieszkańcy Kalinówki,

przypominamy, że w naszej Szkole działa Klub Historyczny im. Armii Krajowej, który od niedawna ma swoją stronę internetową:

https://sites.google.com/site/szkolnyklubarmiikrajowej/ ,

na której sukcesywnie będą pojawiać się nowe wiadomości. Zadaniem Klubu działającego w Zespole Szkół w Kalinówce jest popularyzowanie historii, kształtowanie świadomej postawy patriotycznej  oraz  tożsamości narodowej uczniów, nauczycieli i mieszkańców Kalinówki.  Zapraszamy do udziału w pracach naszego Klubu, zgłaszania swoich pomysłów i inicjatyw oraz współtworzenia strony Klubu. Opiekunem Klubu Historycznego im. Armii Krajowej jest Mirona Sawicka.

?>