Wybory do Samorządu Uczniowskiego

on 06 październik 2015
Odsłony: 2600

 

28 oraz 29 września 2015 roku w Zespole Szkół w Kalinówce odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Poprzedzone zostały tygodniową kampanią wyborczą. Podczas niej uczniowie zaprezentowali pomysły, a zwycięzcy postarają się wcielić je w życie w bieżącym roku szkolnym.

Na czas wyborów zostały utworzone dwie komisje uczniowskie sprawujące nadzór nad ich przebiegiem oraz liczeniem oddanych głosów. W skład komisji weszły: Ewa Krzyszycha, Marcelina Kamińska, Klaudia Kucharska, Julia Szumska oraz Karolina Dzik.

30 września ogłoszono oficjalne wyniki głosowania:

 

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej

Przewodniczący: Dominika Cios

Z-ca przewodniczącego: Julia Napora

                                    Jakub Kabala

Skarbnik: Patrycja Buczak

 

Samorząd Uczniowski Gimnazjum

Przewodniczący: Maćko Wnuk

Z-ca przewodniczącego: Julia Szumska

Skarbnik: Katarzyna Bobruś

               Jakub Gorajek?>