Wyniki Powiatowego Konkursu Informatycznego oraz zajęcia z AutoCad'a

on 25 grudzień 2015
Odsłony: 2641

 

Dnia 10 grudnia odbyły się eliminacje wewnętrzne do Powiatowego Konkursu Informatycznego podczas, którego zostało wyłonionych trzech najlepszych uczniów: Marcin Krzyszycha (1g), Kacper Lewandowski (2g), Michał Ryś (2g).

Finał odbył się 14 grudnia w I LO im. Władysława Broniewskiego w Świdniku. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę, wykazali się wielką wiedzą, a także umiejętnościami podczas części teoretycznej jak i praktycznej co zostało nagrodzone dyplomami wyróżnienia!

Po konkursie wzięli udział w zajęciach z AutoCad'a organizowanymi w liceum (nie zabrakło również krótkiego mini-turnieju e-sportowego w grze CS:GO).

Gratulujemy i zachęcamy do dalszego wzbogacania swojej wiedzy informatycznej!

 

?>