Rodzinne warsztaty plastyczne „Boże Narodzenie 2017”

on 16 grudzień 2017
Odsłony: 985

2017_12_bn_warsztaty_11

W niedzielę 10. grudnia w godzinach 13.00- 15.30 odbyła się kolejna edycja rodzinnych warsztatów plastycznych. Zajęcia prowadziła pani Anna Marmaj- Stawowy wraz z mężem Mironem Stawowy.

Udział w nich wzięło 27 uczniów oraz 26 rodziców w sumie 53 osoby, frekwencja jak zwykle dopisywała. Cykliczne spotkania były okazją do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem, wykonania przepięknych ozdób świątecznych, pobudzenia wyobraźni, rozwijania talentów i kreatywności.

Prace uczestników były piękne, niepowtarzalne i oryginalne. Twórcom choinek, aniołków i bombek serdecznie dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że będą one inspiracją do dalszej twórczości plastycznej. Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów rodzinnych„ Wielkanoc 2018”.

Organizatorzy: Anna i Aleksandra Kusak

 

?>