Mikołajkowa Edu-Zabawa

on 22 grudzień 2017
Odsłony: 1068

2017_12_sala_zabaw_23

W poniedziałek 4 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a i 0b pod opieką wychowawców pani Barbary Mrozik i Elżbiety Zwolak oraz jednej z mam - pani Moniki Niedziałek, której serdecznie dziękujemy za pomoc w opiece nad naszą gromadką, uczestniczyły w mikołajkowym wyjeździe do sali zabaw - Edubawialni w Lublinie. Jest to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych, w którym dzieci mogły korzystać z takich atrakcji ruchowych jak: dwupoziomowa konstrukcja, trampolina, automaty, auta, mini ścianka wspinaczkowa, kąciki zabaw pobudzających kreatywność i wyobraźnię. Dzieci uczestniczyły również w warsztatach edukacyjnych z robotyki i eksperymentowania, które łączyły zabawę z nauką, dostarczając mnóstwa pozytywnych wrażeń. Prezent mikołajkowy zaliczamy do udanych.

?>